УкраїнськаРусский
Харківський обласний благодійний фонд
інноваційних знань, ідей та технологій гуманізації
Харківський обласний благодійний фонд інноваційних знань, ідей та технологій гуманізації

Новини фонду

ХОБФІЗИТ гуманізації продовжує реалізацію соціальних проектів:
«Культурно-освітній центр формування соціально-активної творчої особистості» та «Ресурсний центр підготовки кадрів гуманістичної спрямованості».
Мета - створення банку інноваційних знань, складовими яких є: енергоінформаційний світогляд та технології гуманізації.
«Розквіт точного знання, наук, пов'язаних з вивченням нашої планети та космосу, абсолютно змінює картину світу».

В.І. Вернадський, 1926 р.

Експериментальний майданчик сімейного рівня

Соціальні проекти: «Культурно-освітній центр формування соціально-активної творчої особистості», «Ресурсний центр підготовки кадрів гуманістичної спрямованості»

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК СІМЕЙНОГО РІВНЯ - це простір, де навчається член Фонду з членами своєї сім'ї. Освоюючи інноваційні знання та систему модульно-розвивального навчання, він формує стан гармонійної людини та Ієрарха сімейно-колективного рівня. На експериментальних майданчиках сімейного рівня проводяться науково-прикладні дослідження. Шляхом гармонізації чоловічого та жіночого початків особистості, енергоінформаційного обміну матері та дитини розкривається творчий початок членів сім'ї та формується стан Ієрарха гармонійної сім'ї. Сім'я веде здоровий спосіб життя, створює зразок нової культури побуту на базі системного господарювання та гуманізації взаємовідносин з метою психічного та фізичного оздоровлення кожного члена сім'ї.