УкраїнськаРусский
Харківський обласний благодійний фонд
інноваційних знань, ідей та технологій гуманізації
Харківський обласний благодійний фонд інноваційних знань, ідей та технологій гуманізації

Новини фонду

ХОБФІЗИТ гуманізації продовжує реалізацію соціальних проектів:
«Культурно-освітній центр формування соціально-активної творчої особистості» та «Ресурсний центр підготовки кадрів гуманістичної спрямованості».
Мета - створення банку інноваційних знань, складовими яких є: енергоінформаційний світогляд та технології гуманізації.
«Розквіт точного знання, наук, пов'язаних з вивченням нашої планети та космосу, абсолютно змінює картину світу».

В.І. Вернадський, 1926 р.

Експериментальний майданчик особистісного рівня

Соціальні проекти: «Культурно-освітній центр формування соціально-активної творчої особистості», «Ресурсний центр підготовки кадрів гуманістичної спрямованості»

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК ОСОБИСТОГО РІВНЯ - це простір, де навчається член Фонду. У процесі життєдіяльності він проходить реабілітацію свідомості на особистісному рівні та формує якості творчої особистості на базі освоєння енергоінформаційного світогляду та технологій гуманізації.
На експериментальних майданчиках особистісного рівня проводяться науково-прикладні дослідження формування гармонійної особистості з урахуванням інноваційних технологій Здорового життя. Через реабілітацію свідомості людини відбувається розкриття духовного природного потенціалу його як особистості. Учні створюють зразок здорового способу життя по всьому спектру життєдіяльності відповідно до програми долі. Інноваційні технології Здорового способу життя дозволяють безперервно оздоровлювати фізичне тіло за допомогою розвитку його внутрішнього людського психологічного фактора, що має необмежені фізичні, психічні та інтелектуальні можливості.